Wtorek, 16.04.2024 240

Remis z Granic

Kunia Jawor w sobotnie popoudnie zremisowaa u siebie z Granic Bogatynia 1:1. Za chwil wicej informacji.

Widowisko nie stao na zbyt wysokim poziomie, a na boisku panowa w gównej mierze chaos. Dobrych, skadnych, gronych sytuacji podbramkowych z obu stron mielimy jak na lekarstwo. W 12 minucie uderzenie zza pola karnego Bagiskiego kocami palców sparowa Czekaski na rzut rony, po którym Kunia obja prowadzenie. Fitas dorodkowa na dugi supek do stojcego tam Zieliskiego, a on dopeni formalnoci. W 27 minucie goci znów postraszy Bagiski, który znów uderzy tu zza pola karnego i tylko minimalnie niecelnie obok supka. W 32 minucie w polu karnym gracz Granicy i nasz bramkarz Mateusz Mynarczyk zderzyli si. Sdzia asystent wskaza na przewinienie zawodnika z Bogatyni, ale prowadzcy zawody Przemysaw Barto by innego zdania i wskaza na jedenasty metr, a Mynarczyka ukara ót kartk. Ponadto goalkeeper Kuni dozna urazu i musia zosta zmieniony w przerwie. Stan meczu wyrówna z rzutu karnego Radosaw Pietkiewicz. Po przerwie goli ju nie ogldalimy. Najlepsze okazje po stronie gospodarzy mieli Bartosz Fitas w 79 minucie i Kamil Orda w 85 minucie. Fitas dugo holowa pik przy nodze w okolicach bramki przeciwnika, a w kocu zdecydowa si na uderzenie z okolic 14-15 metra i niewiele si pomyli. Natomiast Orda by bliski szczcie po strzale z gówki po dorodkowaniu z naronika boiska. Granica moga przechyli szal zwycistwa na swoj stron w 87 minucie. Marcin Chrzanowski dobrze opanowa futbolówk w polu karnym MRKS-u i strzeli pod poprzeczk, lecz Patryk Borek popisa si adn robinsonad. Kunia koczya mecz w osabieniu. W 83 minucie z boiska za niesportowe zachowanie zosta usunity Kamil Gobek.

19 padziernika (sobota), godz. 15:30 - Jawor (Stadion Miejski)

Kunia Jawor - Granica Bogatynia 1:1 (1:1)
Bramki: Zieliski 13' - pietkiewicz 33'-k.
Kunia: 1.Mateusz Mynarczyk (12.Patryk Borek 46') - 20.Grzegorz Rakszewski, 8.Kamil Dunaj, 15.Kamil Orda, 10.Piotr Zieliski, 16.Kamil Gobek, 4.Wojciech Sabat (7.Dariusz Czaja 75'), 11.Mariusz Krupczak, 19.Tomasz Serweciski, 9.Bartosz Fitas, 17.Marcin Bagiski (6.Marcin Rakszewski 90')
Granica: 1.Jarosaw Czekaski - 4.ukasz Dudu, 16.Grzegorz Kazimierski, 2.Marcin Suchocki (5.Grzegorz Deszcz 81'), 6.Sebastian Mikulski (Micha Marszaek 60'), 7.Micha Szydo (6.Dawid Wickiewicz 86'), 15.Damian Sochacki, 18.Marcin Chrzanowski, 3.Tomasz Rachwa, 10.Radosaw Pietkiewicz, 11.Grzegorz Sawicki (13.Marcin Gawlik 72')
óte kartki: Mynarczyk, G. Rakszewski (Kunia) oraz Gawlik (Granica)
Czerwone kartki: Gobek (83' - za niesportowe zachowanie)
Sdziowali: Przemysaw Barto (jako gówny) oraz Krzysztof Duniak i Tomasz Makowski (asystenci) - OZPN Wabrzych