Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Recital kabaretowy Artura Andrusa

Recital kabaretowy Artura Andrusa odbdzie si 17 listopada 2013 r. o godz. 16:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze.

Fot. Marcin Gierasimowicz / Wikipedia ©

Bilety na wystp artysty kabaretowego mona naby w Jaworskim Orodku Kultury, Gminnym Centrum Informacji Turystycznej oraz w sprzeday internetowej na stronie www.jok.jawor.pl. Wejciówki bd w sprzeday od 22 padziernika w cenie 55 z.

Artur Andrus wspópracuje z Polskim Radiem Program III, jest gospodarzem kabaretowych spotka w warszawskiej Piwnicy pod Harend, ódzkiej Przechowalni i krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Jest staym gociem programu publicystyczno-satyrycznego Szko kontaktowe transmitowanym na antenie TVN24.

Poza tym wciela si m.in. w posta Jonathana Owensa w serialu kabaretowym Spadkobiercy. Jest równie autorem ksiki-zbioru piosenek i wierszy pt. Popisuchy.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.