Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rataj remisuje 4:4

Po emocjonujcym spotkaniu Rataj Paszowice zremisowa z druyn z Siedlisk.

Warning: getimagesize(upload/img/files/4f95c33e615ce4f95c33e61607.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255
Rataj Paszowice. Fot. Marek Soroka ©

Skazywany przez wszystkich na poarcie Rataj Paszowice skutecznie uniemoliwia rywalom z górnych rejonów tabeli zdobycie punktów w bezporednim starciu. Przeciwnicy ku zaskoczeniu gospodarzy nastawili si na gr z kontry. Co przynosio im efekt w pierwszej poowie. W drugiej poowie to Rataj by stron dominujc w tym spotkaniu. Udao im si wyj na prowadzenie 4:3 jednak w kocówce gola zdobyli gocie i ostatecznie spotkanie zakoczyo si podziaem punktów. Naley doda, e w sytuacji, gdy kopnity zosta zawodnik z Paszowic przez przeciwnika, zawodnik z Siedlisk nie zobaczy czerwonego kartonika lecz tylko óty. Jednak po tym faulu  Rataj z rzutu wolnego zdoby gola. Rataj z dorobkiem 28 punktów zajmuje 10 miejsce w tabeli A-klasy III OZPN Legnica. 

Rataj Paszowice - Db Stowarzyszenie Siedliska 4:4
 
gole dla Rataja: Jakiewicz 2, Pawe Domagaa, W Zajc 
 
skad Rataja: P Zajac -Piotr Domagaa Chudzik, Zych, Kwartnik, Pawe Domagaa, Rczkiewicz, W Zajc, K Chrzszcz,  Barto, Jakiewicz  
 
zmiany:
 
Chrzszcz, Gobiewicz, Ignatiuk, Dyczkowski

czerwona kartka: Pawe Domagaa

Wiosna Rataja Paszowice - trener Matkowski:
RPZRPR
mecze: 6
punkty: 6
gole zdobyte: 10
gole stracone: 14
strzelcy:Jakiewicz 2, W Zajc 2, Zych, Barto,Pawe Domagaa, Piotr Domagaa,  Rczkiewicz, Pluciski
 
OGÓEM:
OSTATNIE 5 SPOTKA: PZRPR
mecze: 21
punkty: 28 (DOM - 15, WYJAZD - 13)
gole zdobyte: 34 ( DOM - 17, WYJAZD - 17)
gole stracone: 37 ( DOM - 18, WYJAZD - 19)

W nastpnej kolejce Rataj zagra ze Skor Jadwisin. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.