Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Radni obradowali w Męcince

Wczoraj odbyła się V Sesja Rady Gminy Męcinka, w której udział wzięło 11 radnych, kierownictwo Urzędu Gminy, sołtysi i kierownicy jednostek organizacyjnych gminy.

© Paweł Sasiela

Podczas sesji wójt Mirosław Brzozowski przedstawił informacje z działalności za okres od 1 do 25 lutego 2019 r.

Radni podjęli uchwały w sprawie:

  1. wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Męcinka na rzecz TAURON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie,
  2. zmiany budżetu Gminy Męcinka na 2019 r.

Informacja z działalności wójta gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego za w/w okres dostępna jest tutaj.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.