Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Puchar Piasta już w sobotę

W najbliższą sobotę na hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5, odbędzie się druga edycja turnieju Puchar Piasta. Zawody organizowane są przez JTS Jawor, a partnerem jest jaworski OSiR.

© Materiały prasowe / JTS Jawor

W zawodach wystartuje osiem drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2008 r. i młodszych. Do naszego miasta ponownie przyjadą uznane szkółki i akademie piłkarskie, między innymi Zagłębie Lubin, Chrobry Głogów czy Ślęza Wrocław. Jawor będą reprezentowały dwie drużyny gospodarzy.

Grupa  -A-

  1. JTS I Jawor
  2. CHROBRY Głogów
  3. MIEDŹ Legnica
  4. AP Dzierżoniów

Grupa  -B-

  1. JTS II Jawor
  2. ZAGŁĘBIE Lubin
  3. ŚLĘZA Wrocław
  4. AKS Strzegom
Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Obserwator
Obserwator5 marca o 19:39
A dlaczego Kuźnia nie bierze udziału w lokalnych rozgrywkach?mają ten roczik
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Ktoś
KtośObserwator6 marca o 15:27
Pewnie JTS w ramach "współpracy " nie zaprosił
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.