Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Puchar dla Piotrowic w zawodach wędkarskich

XIV edycja wędkarskiego święta odbyła się w sobotę, 23 maja w Małuszowie. Do rywalizacji stanęło 22 zawodników.


Warning: getimagesize(upload/img/files/zawody-wedkarskie.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 234
Fot. powiat24h.pl ©

Główną nagrodę zdobył Marek Szymczyk z Piotrowic, który wyłowił ryb na łączną wagę 3,23 kg. Tegoroczny zwycięzca puchar przekaże do specjalnej, nowej gabloty w świetlicy wiejskiej. O kilogram mniej złowił reprezentant gospodarzy, Jacek Łopaciński (wynik 2,10 kg). Trzecie miejsce zdobył Mirosław Sygut z Męcinki (wynik 1,75 kg).

Gratulację zawodnikom złożył oraz nagrody wręczył wójt Mirosław Brzozowski. Dodatkowe wyróżnienia i nagrody otrzymali też zawodnicy z kilku miejscowości od swoich radnych, którzy chcą w ten sposób zachęcać i propagować taką formę zabawy nad wodą. Po wręczeniu nagród wszyscy udali się na uroczyste pieczenie kiełbasek. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla dzieci i zapewnili doskonałą zabawę taneczną dla starszej publiczności.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

D.
D.13 marca o 22:19
Brawo Marek
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.