Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przyćmić Zorzę

W najbliższą sobotę, 12 listopada o godz. 16:00, w sali przy Placu Bankowym siatkarki jaworskiej Olimpii podejmą Zorzę Wodzisław Śląski.

Fot. Paweł Sasiela ©

Przed tygodniem podopieczne Lesława Chrzanowskiego przed własną publicznością bez większych problemów uporały się z zamykającym tabelę Sokołem 43 Katowice. Tym razem Olimpijki zmierzą się z przedostatnią w ligowej stawce drużyną z Wodzisławia Śląskiego.

Zorza w sześciu spotkaniach zgromadziła jedynie 4 punkty, wygrywając 9 setów, a przegrywając 16 partii. W ostatniej kolejce zespół znad Lesznicy uległ u siebie liderkom z Opola 1:3. Ugrany w tak trudnym starciu set pokazuje, że wodzisławianki z pewnością w siatkówkę grać potrafią. 

Wcześniej ekipa z Górnego Śląska poniosła porażkę 1:3 w Łaziskach Górnych, uległa na własnym boisku MKS-owi Świdnica 1:3, wygrała 3:1 w Katowicach, przegrała u siebie 2:3 z Łaskovią oraz 1:3 z Sokołem w Radzionkowie.  

Olimpia w sześciu dotychczasowych spotkaniach aż czterokrotnie grała na własnym parkiecie. Wszystkie domowe pojedynki jaworzanki rozstrzygnęły na własną korzyść ogrywając 3:0 Polonię Łaziska Górne, Częstochowiankę 3:1, Łaskovię 3:1 oraz ostatnio Sokół 43 Katowice 3:0. Na bilans Olimpijek składają się również dwie wyjazdowe przegrane: 1:3 w Opolu, a także 2:3 w Radzionkowie. 

Z 13 punktami Olimpia plasuje się aktualnie na najniższym stopniu podium w ligowej stawce, tracąc punkt do drugiego MKS-u Świdnica i cztery "oczka" do prowadzącego ECO AZS-u Uni Opole. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.