Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne
KWW Aktywny Powiat
DWUP

Przerwa w dostawie wody w Snowidzy i Baryczu

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mściwojowie informuje, że dnia 20.09.2018 r. (czwartek) nastąpi przerwa w dostawie wody dla miejscowości Snowidza i Barycz w godzinach 8:00 - 13:00.

© Zdjęcie ilustracyjne

Przerwa w dostawie wody spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii wodociągu na terenie miejscowości Snowidza.

Prosimy o zabezpieczenie wody dla potrzeb socjalno – bytowych.

Za powstałe utrudnienia Zakład Gospodarki Komunalnej w Mściwojowie przeprasza.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.