Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przepełnione kontenery na ubrania przy ulicy Wrocławskiej w Jaworze

- Od około dwóch tygodni pod gołym niebem, w pobliżu kontenerów na ubrania na parkingu przy ul. Wrocławskiej 17 w Jaworze, leży porozrzucana odzież - napisał do nas Czytelnik portalu jawor24h.pl.

© Czytelnik jawor24h.pl

- Od około dwóch tygodni pod gołym niebem, w pobliżu kontenerów na ubrania na parkingu przy ul. Wrocławskiej 17 w Jaworze, leży porozrzucana odzież. Ubrania mokną, a ich ilość przy kontenerach powiększa się z dnia na dzień. Można się tylko domyślać, że kolejne osoby zostawiają niepotrzebne już ubrania pod pojemnikiem, bo jest on przepełniony. Ubrania te docelowo maja trafić do potrzebujących. Ten problem wielokrotnie miał miejsce już w przeszłości. Na kontenerach nie ma żadnego numeru kontaktowego.

Nasuwają się pytania, kto zarządza kontenerami, kto je opróżnia i jak często się to odbywa. Może ktoś z urzędników, zainteresowałby się tym problemem? Na parkingu gdzie postawione są kontenery parkują swoje samochody m. in. pracownicy starostwa. Nie przeszkadza im widok porozrzucanych na trawniku ubrań? Może problemem zainteresowałby się radny miejski wybrany przez mieszkańców tej ulicy? - napisał do nas Czytelnik

 

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jurek z Legnicy
Jurek z Legnicy17 listopada 2018 o 10:44
W Legnicy wygląda tak samo jak w Jaworze. Nie wiadomo kto ma opróżniać kontener z odzieży .
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Mieszkaniec osiedla
Mieszkaniec osiedla30 sierpnia 2018 o 21:17
Tak samo wygląda kontener przy ul. Ptasiej .
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
brew
brew17 sierpnia 2018 o 11:24
Co na to SANEPID? Jeszcze nie wystawił mandatu osobie odpowiedzialnej? Na pojemnikach musi być informacja czyje one są i kiedy są opróżniane. Nie musi być nazwisko ale firma, stanowisko i telefon. Jak na Białorusi.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Janek
Janek10 lipca 2018 o 12:46
Te pojemniki to wałek. Nie ma na nich żadnych danych dot. firmy, organizacji itp. Cała odzież prawdopodobnie przeznaczana jest na czyściwo i sprzedawana jest w komisach. Nic nie trafia do potrzebujących. Można o tym problemie poczytać w internecie.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Darek z Jawora
Darek z Jawora5 lipca 2018 o 17:03
Za utrzymanie czystości i porzadku odpowiada Burmistrz .... Bezwzgledu na to czyje są pojemniki służby odpowiedzialne za śmieci powinny to uprzątnąć ...
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Jarek
Jarek5 lipca 2018 o 16:58
A czy nie lepiej umówić się z opiekunkami z DPS i tam zanieść ubrania, zamiast wrzucać do pojemników, nie mając żadnej gwarancji, że nie trafią do lumpexu? O ile są to w ubrania w miare możliwym stanie - to dziewczyny chętnie przyjmą. Ja tak zawsze robię.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.