Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przekazano 15 tys. zł dla chorych dzieci z Kliniki Onkologii we Wrocławiu

Podczas tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince udało się zebrać w sumie 15 000, 07 zł. Pieniądze zostały przekazane Fundacji wspierającej Wrocławską Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

To już kolejne spotkanie przedstawicieli Gminy Męcinka we wrocławskiej Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Kwota 15 000,07 zł, którą uzbierali uczestnicy tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince przekazana została przez ks. dra Marka Kluwaka, proboszcza Parafii w Męcince oraz Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego na ręce pani Agnieszki Aleksandrowicz prezes Fundacji wspierającej Wrocławską Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Osoby, które chcą pomóc zachęcamy do dokonywania darowizn. Szczegóły pod linkiem internetowym: https://naratunek.org/wplacam/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.