Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

Przedszkole w Targoszynie już od września

Dobiega końca realizacja projektu dotyczącego rozbudowy oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Targoszynie celem utworzenia zespołu przedszkolnego.

© Gmina Mściwojów

Utworzenie pełnostandardowego przedszkola na terenie gminy Mściwojów było ważnym i długo oczekiwanym projektem, niezmiernie istotnym zarówno dla mieszkańców jak i dla władz gminy.

Prace projektowe i inwestycyjne trwały przez kilkanaście miesięcy. Projekt obejmował m.in. przebudowę klatki schodowej i dachu istniejącego budynku, docieplenie i roboty wykończeniowe na potrzeby utworzenia sali dydaktycznej i jadalni przedszkolnej, dobudowę nowych pomieszczeń przedszkolnych, w tym: dwóch sal dydaktycznych, sali gier i zabaw przeznaczonej do zajęć ruchowych, sensorycznych i korekcyjnych dla dzieci uczęszczających do przedszkola, budowę części komunikacyjnej, zaplecza higienicznosanitarnego, szatni i pomieszczeń gospodarczych.

Wyposażenie placówki w nowe, wysokiej jakości pomoce dydaktyczne, zestawy gimnastyczne, rehabilitacyjne i motoryczne niezbędne podczas codziennych zajęć, sprzęt edukacyjny i meble dodatkowo podniesie jakość kształcenia, co lepiej przygotuje najmłodszych członków społeczności do podjęcia edukacji szkolnej. Liczymy, iż warunki i jakość nauczania w nowoutworzonej placówce spotkają się z uznaniem rodziców a przede wszystkim z zadowoleniem głównych odbiorców projektu – naszych przedszkolaków!

Zapisy do przedszkola prowadzone są w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Targoszynie.

Przypomnijmy, iż realizacja projektu możliwa była dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 dla Działanie 7.1 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną, Poddziałanie 7.1.1 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną – OSI.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.