Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przed pierwszym dzwonkiem w Gminie Paszowice

23 sierpnia odbyła się narada zwołana przez wójta Sabastiana Oszczędę związana z rozpoczynającym się niebawem nowym rokiem szkolnym.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Uczestniczyli w niej Teresa Adamczyk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Paszowicach, Agnieszka Procner Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogwizdowie, Adam Kijak Dyrektor Gimnazjum w Wiadrowie oraz Iwona Boczula podinspektor ds. rady gminy i infrastruktury społecznej w Urzędzie Gminy Paszowice.

Głównym celem spotkania z dyrektorami szkół gminnych, były przede wszystkim sprawy dotyczące funkcjonowania placówek  od 1 września 2017 roku, po wprowadzonej reformie oświatowej. Omówione zostały arkusze organizacji szkół, kwestia dowozów dzieci i młodzieży oraz wnioski na darmowe podręczniki dla uczniów z naszej gminy.

Dyrektorzy przekazali na ręce wójta plany rozpoczęcia roku szkolnego, które przedstawiają się następująco:

Pogwizdów:

Godz. 8.00 uroczysty apel

Godz. 9.00 msza święta

Paszowice:

Godz. 8.00 msza święta

Godz. 8.45 uroczysty apel

Wiadrów:

Godz. 8.00 msza święta

Godz. 9.30 uroczysty apel

Harmonogram dowozów uczniów zostanie zamieszczony na stronie www.paszowice.pl oraz na witrynach poszczególnych szkół przed 1 września.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.