Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Przed Kuźnią pierwsze wyzwanie

W sobotę o godz. 17:30 przy Parkowej 8 w Jaworze niebiesko-żółto-czarni w pierwszym tego lata meczu sparingowym podejmą spadkowicza z IV ligi Victorię Świebodzice, prowadzoną przez wychowanka Kuźni Piotra Przerywacza.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Jak podaje oficjalny serwis Kuźni ostatnie ligowe spotkanie jaworzan z Victorią miało miejsce w sezonie 2008/2009 w IV lidze. W maju 2009 roku drużyna dowodzona wówczas przez Mariusza Krupczaka przegrała w Świebodzicach 0:2. W kolejnych latach oba kluby mierzyły się jeszcze w sparingach, z których górą zazwyczaj wychodził MRKS.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.