Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przebudowa drogi w Biernatkach dobiega końca

Do końca lipca ma zostać oddana do użytku nowa droga w miejscowości Biernatki.

© Gmina Wądroże Wielkie

Plac budowy wizytował 8 lipca br. Piotr Łabędzki, Zastępca Wójta Gminy.

Blisko kilometrowy odcinek drogi gminnej we wsi Biernatki od wjazdu na teren sołectwa do drogi powiatowej zyska wkrótce nową, równą nawierzchnię wraz z poboczami.

Realizacja zadania jest możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu przez Gminę Wądroże Wielkie. Inwestycje realizuje Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Koszt przebudowy drogi wynosi ok. 726 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.