Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Powstaje 70 nowych lamp w Gminie Męcinka

W obecnym czasie na terenie Gminy Męcinka realizowana jest inwestycja polegająca na rozbudowie oświetlenia ulicznego wsi.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

W ubiegłym roku zrealizowanych zostało dwadzieścia siedem punktów, natomiast w roku obecnym powstaje aż siedemdziesiąt następnych lamp.

- Podczas zebrań wiejskich mieszkańcy wielokrotnie zgłaszają problem niedoświetlonych od wielu lat terenów swoich wsi. Podjąłem działania w firmie Tauron Dystrybucja S.A. , efektem czego jest obecnie powstających blisko sto nowych punktów świetlnych – informuje wójt M. Brzozowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.