Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Poszukiwany wpadł z narkotykami. Amfetaminę miał ukrytą w czapce

Policjanci z Jawora na jednym z osiedli zauważyli młodego mężczyznę, który był poszukiwany celem odbycia kary. Na widok radiowozu zaczął on uciekać, w międzyczasie odrzucając czapkę.

© Zdjęcie ilustracyjne

Po chwili został jednak zatrzymany. Perspektywa trafienia za kratki, nie była jedynym problemem 28-latka. Okazało się bowiem, że mężczyzna posiadał środki odurzające. Narkotyki ukryte były w czapce, którą podejrzany podczas ucieczki wyrzucił. Teraz odpowie on za swoje czyny przed sądem.

Jaworscy policjanci podczas patrolowania jednego z osiedli zauważyli znanego im, młodego mężczyznę, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Na widok radiowozu zaczął on uciekać. Kiedy zobaczył, że mundurowi go doganiają odrzucił swoją czapkę, co jednak nie umknęło uwadze funkcjonariuszy. Chwilę później został zatrzymany. Sprawdzenia w policyjnych systemach potwierdziły, że 28-letni mieszkaniec Jawora był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze.

To nie był jednak koniec problemów młodego jaworzanina. Dodatkowo, podczas czynności mundurowi ujawnili przy nim środki odurzające. Kilka woreczków strunowych wypełnionych jasną, skrystalizowaną substancją ukrytych było w pudełku po papierosach, znajdującym się w odrzuconej przez 28-latka czapce. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczące sprawy posiadania narkotyków, sprawdzają źródło ich pochodzenia  oraz czy mężczyzna nie zajmował się dystrybucją środków odurzających.

Teraz 28-latek odpowie za swój czyn przed sądem. Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna zgodnie z nakazem sądu  już trafił za kratki, gdzie za inne, popełnione w przeszłości przestępstwa narkotykowe pozostanie przez najbliższych 9 miesięcy.

__________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.