Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ponad 2 miliony na drogi w powiecie

Starosta Jaworski, Stanisaw Laskowski wystpi do Marszaka Wojewdztwa Dolnolskiego o rodki finansowe w wysokoci 2,3 mln zotych, z przeznaczeniem na modernizacj drg.

Warning: getimagesize(upload/img/files/4f980e30e28954f980e30e28cf.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255
test.powiat-jawor.org.pl ©

Zadanie to finansowane jest w 100 % przez Marszaka, bez wkadu wasnego powiatu.  Dziki tym funduszom w najbliszej czasie (wykonanie zadania do czerwca 2013 r.) obrb Gminy Mciwojów bdzie mia okoo 4 km zmodernizowanych dróg transportu rolnego.

  Bd to drogi nieobjte zagospodarowaniem poscaleniowym. Po zakoczeniu realizowanych projektów, tj. scalenia i modernizacji dróg,  Mciwojów bdzie mia ok. 9 km dróg transportu rolnego, zmodernizowanych zgodnie z unijnymi standardami.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.