Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

Funkcjonariusz jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby, wchodząc do jednego z miejscowych marketów zatrzymał mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o wartości ponad 600 zł.

© KPP Jawor

Policjant w czasie wolnym od służby wchodząc do jednego z jaworskich marketów zauważył, jak w jego kierunku zmierza mężczyzna z pełnym koszem zakupów. Sytuacja byłaby całkiem normalna, gdyby nie fakt, że amator darmowych towarów próbował wyjść ze sklepu pod prąd, wyczekując wcześniej na moment otwarcia się automatycznych drzwi uruchamianych fotokomórką wyłącznie przez osoby wchodzące do placówki handlowej – informuje oficer prasowy KPP w Jaworze kom. Łukasz Kubiś.

Policjant mimo zaskoczenia niecodzienną sytuacją, błyskawicznie podjął decyzję o zatrzymaniu mężczyzny. Złodziejem okazał się 36-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Funkcjonariusze sprawdzają również, czy nie miał on już podobnych czynów na swoim koncie. Dzięki sprawnej interwencji na półki sklepowe z powrotem trafiły towary o wartości ponad 600 zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.