Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Policja zaprasza na debatę społeczną „Bezpieczny Senior”

Komenda Powiatowa Policji w Jaworze zaprasza na debatę społeczną „Bezpieczny Senior”, podczas której zostaną przybliżone mechanizmy działania oszustów wyłudzających pieniądze metodą na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”.

© pixabay.com

Celem tego przedsięwzięcia będzie wymiana opinii oraz przybliżenie Seniorom mechanizmów działania oszustów wyłudzających pieniądze metodą na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”. Zostaną również wskazane zagrożenia związane z wizytami akwizytorów i inkasentów w aspekcie zawierania niekorzystnych umów na zakup towarów i usług. Ponadto policjanci przedstawią uczestnikom spotkania kilka rad, które znacznie poprawią ich bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Prelegentami na spotkaniu będą nie tylko policjanci z jaworskiej komendy lecz również przedstawiciele instytucji pomocowych.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2018 r. / poniedziałek / o godz. 11.00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze przy ul. Parkowej 5.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.