Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Podpisano umowę na remont DK3 na odc. Bolków - Jeżów

GDDKiA 12 maja podpisała umowę na remont drogi krajowej nr 3 na odcinku Bolków - Jeżów w km 434+030 - 436+400, 439+000 - 440+500, 441+000 - 441+950.

Fot. GDDKiA © GDDKiA

Przedmiotem zamówienia są prace związane z naprawą drogi, remontem nawierzchni, poboczy oraz wykonaniem oznakowania poziomego.

Termin realizacji zamówienia to 70 dni od daty zawarcia umowy. Wykonawcą robót jest Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów. Umowna wartość inwestycji wynosi 1.848.195,79 zł brutto.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.