Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Podpisanie umów na budowę przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków

6 czerwca 2019 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka podpisała umowy z osobami, które zakwalifikowały się do otrzymania dotacji celowej na dofinansowanie do budowy przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków.

© Gmina Wądroże Wielkie

Wysokość dofinansowania jednego przedsięwzięcia wynosi nie więcej niż 5 tys. zł kosztów poniesionych na budowę przydomowej oczyszczalni.

Dotację otrzymali: Pan Czesław Byczko, Państwo Anna i Andrzej Czyrko, Państwo Kamila i Krzysztof Kramer oraz Państwo Barbara i Zbigniew Zgrzebniccy.

Łączna kwota środków przeznaczona na ten cel z budżetu Gminy Wądroże Wielkie wynosiła 20 000 zł.

Podpisanie umów jest wynikiem realizacji uchwały nr XLV/287/18 Rady Gminy Wądroże Wielkie z dnia 18 października 2018r. w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielania z budżetu gminy dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.