Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Podpisali umowę na budowę chodnika w Chełmcu

7 marca 2018 r. wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski podpisał z wykonawcą tj. Przedsiębiorstwem Usługowo Transportowym „Źrubek” z Mierczyc umowę na realizację zadania.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Zakończenie realizacji inwestycji pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 365 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Chełmiec.” zaplanowane zostało do końca lipca 2018 r. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 901 562,84 zł.

Gmina Męcinka pozyskała z Samorządu Województwa Dolnośląskiego na ten cel ponad pół miliona złotych. Dzięki inwestycji mieszkańcy sołectwa, a w szczególności dzieci i osoby starsze w bezpieczniejszy niż dotąd sposób poruszać się będą w obrębie swojej wsi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.