Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

PILNE: Zmiana godziny meczu Miedzi z Wigrami! Kamery Polsatu w Legnicy

W związku ze zmianami w harmonogramie transmisji telewizyjnych w 22. kolejce Nice 1 Ligi, piątkowy mecz Miedzi z Wigrami Suwałki będzie transmitowany w Polsacie Sport i rozpocznie się później niż planowano – o godz. 20.45!

© Paweł Sasiela

Oczywiście wszystkie zakupione dotychczas w przedsprzedaży bilety, na których nadrukowana jest godzina 19.00 jako czas rozpoczęcia meczu, zachowują ważność. Przypominamy: Miedź zagra na stadionie w Legnicy z Wigrami Suwałki w najbliższy piątek 16 marca o godz. 20.45.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.