Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pijany kierowca zakończył jazdę na ogrodzeniu

Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policjantami, a następnie uderzył samochodem w murowane ogrodzenie. Takim finałem zakończyła się jazda 51-letniego kierowcy osobowego Forda.

© KPP Jawor

Mężczyzna w organizmie miał blisko 3,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z jaworskiej komendy zauważyli kierującego samochodem, którego styl jazdy wskazywał na to, że może być nietrzeźwy. Natychmiast podjęli próbę zatrzymania  osobowego Forda Focusa. Mężczyzna widząc radiowóz, zaczął uciekać. Nie reagował na wyraźne sygnały do zatrzymania.

Po przejechaniu kilkuset metrów uderzył w murowane ogrodzenie posesji. Jak się później okazało, jego stan nie pozwalał na dłuższą jazdę. Badanie alkomatem wykonane przez mundurowych, wykazało 3,42 promila alkoholu w organizmie 51-letniego mieszkańca gm. Paszowice.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.