Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pierwszy żłobek w gminie Męcinka oficjalnie otwarty

W piątek odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego żłobka w gminie Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Opiekę ma w nim obecnie dziewięciu najmłodszych mieszkańców gminy, a w kolejce czekają kolejni. Dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 6:30 do 16:00.

To pomoże z pewnością wrócić rodzicom na rynek pracy – mówi wójt gminy Mirosław Brzozowski.

Poświęcenia obiektu dokonał proboszcz Marek Kluwak. Maluchy odwiedzili też lokalni radni, którzy na otwarcie nie przyszli z pustymi rękami.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.