Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pierwsze typowanie już za nami

Zakończyła się inauguracyjna kolejka Jaworskiej Ligi Halowej, a to oznacza, że poznaliśmy pierwszych zwycięzców w naszej Lidze Typerów.

Uczniowie PCKZiU pewnie pokonali zespół FC Lipa. Za tydzień zmierzą się z The Boys, drużyną która będzie walczyć o swoje pierwsze punkty. © jawor24h.pl

Do typowania wyników pierwszej kolejki XIV sezonu JLH przystąpiło 25 użytkowników, z czego aż 16 nie pomyliło się w swoich przewidywaniach. Prawidłowo wytypowali oni wyniki wszystkich pięciu niedzielnych spotkań rozgrywanych na hali przy ul. Wiejskiej. Kolejnych osiem osób wytypowało prawidłowo rezultaty czterech meczów.

Wyniki typowań

Zwycięzcą pierwszej kolejki Ligi Typerów został użytkownik o pseudonimie St. Martin. Wręczenie nagrody odbędzie się podczas drugiej kolejki JLH, w niedzielę 10 grudnia na hali przy ul. Wiejskiej.

Do rozpoczęcia drugiej kolejki Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Zachęcamy do tego także te osoby, które jeszcze do zabawy nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej rundy.

Typuj wyniki drugiej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic4 grudnia 2017 o 18:24
Bedzie podsumowanie pierwszej kolejki itd ????
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.