Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

PCKZiU Jawor błyszczące złotem i srebrem na „Kormoranie” w Legnicy

Reprezentacja PCKZiU w Jaworze uczestniczyła w XIV Dolnośląskim Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych „KORMORAN BEACH PARTY” - Legnica 2019.

© materiał prasowy / PCKZiU

Uczniowie brali udział w rozgrywkach piłki siatkowej, piłki nożnej oraz bawili się w przeciąganie liny. Walczyli o najwyższe trofea w każdej dyscyplinie sportowej. Nasza młodzież okazała się najlepsza w piłce plażowej dziewcząt oraz w przeciąganiu liny i zdobyła złote medale.

Natomiast w piłce nożnej dziewcząt oraz w piłce siatkowej chłopców PCKZiU zdobyło srebra. W ogólnej klasyfikacji dziewcząt szkoła zajęła II miejsce i otrzymała pamiątkowy puchar. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, której dodatkowo towarzyszyła przepiękna pogoda. Zawodnicy po zakończeniu rywalizacji otrzymali pamiątkowe koszulki i prezenty. Opiekunami reprezentacji szkolnej były A. Czum-Truchan i L. Herok.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.