Logo Jawor24h.pl
Reklama

Patryk Kusztal znów strzela dla Polski

Reprezentacja Polski do lat 16 pod wodzą trenera Bartłomieja Zalewskiego wygrała pierwszy mecz towarzyski z Austrią. Jedną z czterech bramek dla biało-czerwonych zdobył Patryk Kusztal.

© Śląski Związek Piłki Nożnej / slzpn.katowice.pl

Wczoraj w Ustroniu Polska rozegrała mecz kontrolny z reprezentacją Austrii, którą pokonała 4:1. Jaworzanin Patryk Kusztal wystąpił w podstawowym składzie i zdobył swojego kolejnego gola dla kadry narodowej. Do bramki przeciwników trafił przy stanie 3:0 w 74 minucie. Dwie minuty później zszedł z boiska i w tym samym czasie goście zdobyli honorową bramkę.

© Śląski Związek Piłki Nożnej / slzpn.katowice.pl

Zobacz zdjęcia z meczu

Rewanżowe spotkanie odbędzie się jutro o godz. 14.00 w Skoczowie.

Polska - Austria 4:1 (1:0)

Bramki: Aleksander Buksa (19), Bartłomiej Kafel (59), Filip Balcewicz (68), Patryk Kusztal (74) - Wydra Philipp (76)

Widzów: 643

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.