Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Patryk Kusztal strzela, Julian Kulik wyróżniony

Ostatnie dni były bardzo udane dla dwójki wychowanków Javorii Jawor i Kuźni Jawor – Patryka Kusztala i Juliana Kulika, którzy obecnie reprezentują barwy Akademii Zagłębia Lubin.

Patryk Kusztal w barwach Javorii. © MRKS Kuźnia

Sześć goli w sześć dni - takim bilansem może pochwalić się Patryk Kusztal. W sobotę 23-go marca, w meczu 3 kolejki grupy C Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych, lubinianie pokonali na wyjeździe Stadion Śląski Chorzów 5:1, a jaworzanin na listę strzelców wpisał się czterokrotnie. Natomiast w czwartek (28.03), w spotkaniu 4 kolejki gr. C MLJM, Patryk dwukrotnie umieszczał futbolówkę w siatce, a jego Zagłębie pokonało w derbach województwa Śląsk Wrocław 3:0. Dodajmy, że wychowanek Javorii w tym tygodniu wraz z reprezentacją Polski do lat 16 bierze udział w turnieju UEFA Development Cup.

Natomiast Julian Kulik otrzymał nagrodę dla zawodnika miesiąca AP KGHM Zagłębie Lubin w miesiącu lutym. Na stronie internetowej lubińskiego klubu czytamy:  

Drugim zawodnikiem, który w tym roku zdobył tytuł zawodnika miesiąca AP KGHM jest Julian Kulik. Tę nagrodę przyznajemy nie tylko za ciężką pracę i sportowy rozwój, ale również za godną naśladowania pozaboiskową postawę. Zespół trenerów uznał, że na tytuł Zawodnika Lutego z całą pewnością zasłużył właśnie Julek, występujący w grupie U-12 trenerów Emila Nowakowskiego i Sławomira Wałowskiego.

Patrykowi jak i Julkowi gratulujemy ostatnich osiągnięć, życząc jednocześnie powodzenia w kolejnych meczach! 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.