Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Ostatni dzień półkolonii zimowych

Zabawa na lodowisku, ale również zwiedzanie i eksperymenty – tak wyglądał ostatni dzień półkolonii zimowych w Gminie Męcinka.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W ostatnim dniu wyjazdów zaplanowanych w ramach półkolonii zimowych uczniowie ze szkoły w Męcince zwiedzili muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej oraz ExploraPark Park Nauki i Techniki w Wałbrzychu. Wycieczka była pełna wrażeń i radości.

Uczniowie ze szkoły w Piotrowicach z kolei w ostatni dzień półkolonii zimowych wybrali się na lodowisko do Świdnicy. Wszyscy świetnie bawili się na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. Na zakończenie wycieczki dzieci udały się do restauracji na rozgrzewający posiłek. Uczniowie wrócili do domu w świetnych humorach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.