X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Ósma Jaworska Wegetariada już 7 lipca (ZAPROSZENIE)

W dniu 7 lipca o godz. 12:00 w Jaworze, w Parku Miejskim, odbędzie się jeden z największych festiwali wegetariańskich w Polsce.

© Plakat

Wegetariada to kolorowy festiwal pozytywnej muzyki i inspirujących smaków. Celem imprezy jest także promocja zdrowej żywności, której towarzyszy degustacja potraw ekologicznych i wegetariańskich w atmosferze rodzinnego pikniku, połączona z licznymi koncertami. W ramach imprezy o godz. 11:00 wystartuje tradycyjny Bieg o Złotą Marchew. Wstęp darmowy. Serdecznie zapraszamy!

Głównymi organizatorami Jaworskiej Wegetariady są Samoorganizacja Artystyczna Zamek Nadaje, Towarzystwo Aktywności Kulturalnej "TAK" Jawor., UM Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury.

Partnerzy Wegetariady: Otwarte Klatki, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, RST Software Masters, Trans.eu System, Powiat Jaworski, Arkas, Studio Mebli Kuchennych Impuls Kuchnie. Wegetariadę nawodni Jaworowy Zdrój.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.