Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Oliwer Różyczka z dwoma medalami

W minioną sobotę trójka zawodników Uczniowskiego Klubu Pływackiego Na Fali wzięła udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich Hutnik 2019 w Głogowie. Oliwer Różyczka zdobył dwa medale.

© Materiały prasowe / UKP Na Fali

Z jaworskiego klubu UKP Na Fali w zawodach w Głogowie wystąpili Oliwer Różyczka, Franciszek Horbacz oraz Antonina Horbacz.

Oliwer zajął trzecie miejsca w stylu dowolnym oraz klasycznym i do domu wrócił z dwoma brązowymi medalami.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.