Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Olimpijki powalczą w Lubsku

W dniach 17-20 marca odbędą się turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski kadetek w siatkówce. W gronie 48 najlepszych zespołów w kraju, podzielonych na osiem sześciodrużynowych grup, znalazły się brązowe medalistki Dolnego Śląska z Jawora

Kadetki Olimpii powalczą z najlepszymi zespołami w kraju. Fot. Paweł Sasiela ©

Do drugiego centralnego etapu awansują po dwie najlepsze ekipy. W półfinale, szesnaście zespołów podzielonych zostanie na cztery grupy. Osiem najlepszych drużyny, po dwie z każdego półfinału, zagra w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski.

Każda z grup turnieju ćwierćfinałowego podzielona zostanie na dwie podgrupy. W pierwszych dwóch dniach turnieju gra odbywać się będzie wewnątrz podgrup. Olimpia zmierzy się w niej z najlepszym zespołem województwa lubuskiego USA Beach Volley Lubsko oraz drugim w Wielkopolsce UKS-em Piątka Turek. W drugiej podgrupie zagrają natomiast Impel Wrocław, MMKS Kędzierzyn-Koźle oraz MKS Dąbrowa Górnicza S.A.

O zwycięstwo w turnieju w dwóch ostatnich dniach powalczą po dwie najlepsze ekipy z każdej podgrupy. rywalizacja odbywać się będzie systemem „każdy z każdym”, z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów. 

Drużyny z trzecich miejsc w podgrupach zagrają o miejsce piąte.

 

Terminarz turnieju w Lubsku:

17.03.2016 (czwartek) - Hala Sportowa ul. Bohaterów 3
17:00 USA Beach Volley Lubsko - UKS Piątka Turek
19:00 Impel Wrocław - MMKS Kędzierzyn Koźle

18.03.2016 (piątek) - Hala Sportowa ul. Bohaterów 3
12:00 UKS Piątka Turek - KS Olimpia Jawor
14:00 MMKS Kędzierzyn Koźle - MKS Dąbrowa Górnicza
16:00 USA Beach Volley Lubsko – KS Olimpia Jawor
18:00 Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza

19.03.2016 (sobota) - Sala Sportowa ul. Tkacka 2
12:00 Mecz o V miejsce 3 miejsce z grupy A – 3 miejsce z grupy B
16:00 1m. z gr. A – 2 m. z gr. B
18:00 2 m. z gr. A – 1 m. z gr. B

20.03.2016 (niedziela) - Sala Sportowa ul. Tkacka 2
11.00 2 m. z gr. A – 2 m. z gr. B
13.00 1 m. z gr. A – 1 m. z gr. B

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.