Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Olimpia wraca do gry

Po świąteczno-noworocznej przerwie wznawiają rozgrywki drugiej ligi w siatkówce kobiet. Jaworska Olimpia w sobotę podejmie na własnym parkiecie Sokół Radzionków.

Fot. Paweł Sasiela ©

Po jedenastu spotkaniach trzecia w tabeli Olimpia traci do prowadzących siatkarek ECO AZS Uni Opole oraz drugiego MKS-u Świdnica dwa punkty. 

Podopieczne Lesława Chrzanowskiego w dotychczasowych spotkaniach sześciokrotnie grały na własnym parkiecie. Wszystkie domowe pojedynki jaworzanki rozstrzygnęły na własną korzyść ogrywając 3:0 Polonię Łaziska Górne, Częstochowiankę 3:1, Łaskovię 3:1, Sokół 43 Katowice 3:0, Zorzę Wodzisław Śląski 3:0 oraz w ostatnim domowym meczu na początku grudnia 3:1 liderki z Opola. Na bilans Olimpijek składają się również trzy wyjazdowe przegrane: 1:3 w Opolu, 2:3 w Radzionkowie, 1:3 w Świdnicy, a także zwycięstwa 3:0 w Łaziskach Górnych i 3:1 w Częstochowie.

Sokół Radzionków mający na koncie dwanaście rozegranych spotkań, w tabeli plasuje się tuż za Olimpijkami, tracąc jednak do jaworzanek cztery punkty. W pierwszym meczu obu drużyn ekipa z Górnego Śląska wygrała 3:2. Teraz kibice znad Nysy Szalonej nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż tryumf jaworzanek.

Początek meczu 7 stycznia o godz. 16:00 w sali Gimnazjum nr 2 w Jaworze przy Placu Bankowym 1.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.