Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Olimpia podejmie Łaskovię

Siatkarki drugoligowej Olimpii w najbliższą sobotę podejmą w sali przy Placu Bankowym ŁMLKS Łaskovię Łask. Początek spotkania o godz. 18:00.

Fot. Paweł Sasiela ©

Olimpijki w czterech dotychczasowych meczach odniosły dwa zwycięstwa i poniosły dwie porażki. Jaworzanki pokonały u siebię Polonię Łaziska Górne 3:0 oraz Częstochowiankę 3:1. Gorzej ekipa z miasta św. Marcina spisuje się na wyjazdach. Olimpia przegrała 1:3 w Opolu i ostatnio 2:3 w Radzionkowie.

Takie wyniki sprawiły, że podopieczne Lesława Chrzanowskiego po rozegraniu czterech pojedynków plasują się na piątej pozycji w tabeli 2 grupy II ligi. Z kolei Łaskovia z jednym meczem i jednym punktem na koncie więcej, znajduje się tuż nad Olimpijkami. ŁMLKS wygrał u siebie 3:2 z Sokołem Katowice, zwyciężył 3:2 w Wodzisławiu Śląskim, przegrał 1:3 z MKS-em Świdnica u siebie, ograł na wyjeździe Polonię Łaziska Górne 3:1 i ostatnio przegrał na własnym boisku 2:3 z liderem z Opola.

To oznacza, że w Jaworze spodziewać się możemy zaciętego pojedynku i wielu emocji. 

 

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.