Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska urzędnicze w Gminie Wądroże Wielkie

Wójt Gminy Wądroże Wielkie ogłasza nabory na wolne stanowiska urzędnicze.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Wójt Gminy Wądroże Wielkie ogłasza nabory na wolne stanowiska urzędnicze:

  - ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i archiwum zakładowego
  - ds. ochrony środowiska, ochrony zabytków i gospodarki komunalnej

Więcej informacji na stronie BIP...>>

Reklama

Komentarze (15)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

były
były2 marca o 08:38
Paweł, co ty piszesz :.... Nowe nabory i ilość kandydatów na stanowiska świadczy, że są jeszcze młodzi, kreatywni i chętni do pracy, nawet w atmosferze "mobbingu"..... albo jesteś włazod-pem; albo mobberem,
Lubię to! 1
!
!były3 marca o 14:41
No właśnie, są pojedyncze oferty młodych i chętni do pracy, bez żadnego doświadczenia. Przychodzą chętni się czegoś nauczyć, patrzy stanowisko do spraw księgowości, następne gospodarka wodno ściekowa, ochrona środowiska. Tak pisze komisja potwierdza przydatność kandydata. Komisja pisze w uzasadnieniu że potwierdza przydatność kandydata na ww. stanowisko.Czyli z braku laku to i kit dobry. Te osoby przyszły się do urzędu dopiero się uczyć pracować i jeszcze im za to płacą, a wynagrodzenie mają wyższe niż niektórzy starzy pracownicy. Gdzie uczciwość!
Lubię to! 0
paweł
pawełbyły3 marca o 14:56
ani jednym, ani drugim, ale obserwuję, co dzieje się w urzędzie, a jestem ze wsi w której dzięki obecnej władzy coś się wreszcie dzieje, a nie tylko wądroże wądroze. Obecni młodzi pracownicy pomagają, wspierają i rzeczowo odpowiadają na pytania. wreszcie liczy się inna cześć gminy. a zmiana jest potrzebna na tych stanowiskach.
Lubię to! 0
były
byłypaweł5 marca o 08:51
a to nowina: *** wreszcie liczy się inna cześć gminy*** ; władza przeniosła się w inną część gminy ? ha ha ha - za rzekę czy za A4
Lubię to! 0
Obserwator
Obserwator24 lutego o 20:36
W takim klimacie i mobbingu nikt nie podoła.
Lubię to! 1
gość
gość18 lutego o 15:04
zrezygnował, bo widocznie zrozumiał, że nie podoła
Lubię to! 0
były
byłygość20 lutego o 08:41

zrozumiał że, nie podoła? ; leń przyszedł z nadania PSL-u, wcześniej jako wójt czy sekretarz się nie spisał, tu nie podołał, ludzie z zuku i urzędu odchodzą, ale wójtowa reformatorka jest ok, to o co chodzi?
Lubię to! 2
Obserwator
Obserwatorgość24 lutego o 20:35
W takim klimacie (czytaj mobbing) nawet najwiekszy twardziel nie podoła.
Lubię to! 1
choroba zakaźna?
choroba zakaźna?Obserwator26 lutego o 10:08
U nas nazwano to "atmosferą" i "przekonywano" niektórych pracowników, że trudno będzie im w takiej atmosferze wytrzymać, lepiej zrobią, jak sami zrezygnują lub odejdą, zanim "polegną", a to, że człowiek mobbingowany prędzej czy później popełni jakiś błąd, to oczywiste. Takimi zjawiskami powinna zajmować się już prokuratura, bo to jest ewidentne łamania prawa (złośliwe lub uporczywe naruszanie praw pracownika-art. 218 k.k.).
Lubię to! 2
paweł
pawełObserwator28 lutego o 13:08
Moje pytanie jest takie- skoro wszyscy uważacie, ze jest to mobbing, to dlaczego nikt nie ma odwagi zgłosić sprawę do prokuratury? czyżbyście się czegoś bali? a może rzeczywiście wychodzicie z założenia: czy się siedzi czy się leży- to wypłata się należy..... te czasy dawno minęły. Nowe nabory i ilość kandydatów na stanowiska świadczy, że są jeszcze młodzi, kreatywni i chętni do pracy, nawet w atmosferze "mobbingu".
Lubię to! 1
Gość 2
Gość 2Obserwator28 lutego o 18:24
Paweł, śmiesz pytać dlaczego nikt nie złożył zawiadomienia do prokuratury?! Jest kilka powodów, takie sprawy się ciągną, a pracownicy coś muszą robić, boją się o swoje rodziny, jak zostaną zwolnieni lub doprowadzeni do jeszcze większe strachu to jak utrzymają dzieci? Ci co odeszli chcą już o tym zapomnieć. Prawda jest taka, że szanowna pani wójt zastrasza wszystkich, to jest mała wieś, mała gmina, gdzie uciec? Gdzie iść do pracy? Ale ja uważam, że karma wróci, bo jeśli się krzywdzi innych ludzi, to to wraca. Dobrzy i silni ludzie tak nie robią, tylko słabi, którzy chcą się odegrać. Tyle osób z takich urzędniczych stanowisk się dobrowolnie zwolniło, a ci, co mają emerytury nie chcieli zostać żeby sobie jeszcze dorobić?! No błagam, nie bądźmy naiwni! Tak złej osoby jeszcze nie dane było mi spotkać
Lubię to! 2
aga
agaObserwator28 lutego o 21:26
Paweł, a jesteś pewny, że nikt nie zgłosił?
Lubię to! 0
cechy mobbera i mobbingu
cechy mobbera i mobbinguObserwator1 marca o 09:29
Cechy mobbera-Osobowość mobbera charakteryzuje się następującymi cechami: wysoki poziom agresji; tendencja do sprawowania władzy absolutnej; zazdrość o osiągnięcia; niska tolerancja niezgodności; nieprawidłowe wzorce komunikacyjne; podnoszenie własnej wartości poprzez poniżanie innych. Po czym rozpoznać mobbing? Mobbing objawia się dyskredytującymi drugą osobę zachowaniami: przerywanie wypowiedzi, ciągłe krytykowanie i upominanie, złośliwości,raniące żarty, sarkazm, ironia, krytykowanie wyglądu zewnętrznego,
upokarzanie, stosowanie pogróżek,
unikanie rozmów, celowe nie udzielanie uwagi, traktowanie "jak powietrze", niedopuszczanie do głosu,
rozsiewanie plotek i pomówień,
ośmieszanie, sugerowaniu zaburzeń psychicznych,
ograniczenie możliwości wyrażania własnego zdania,
izolacja, utrudnianie komunikacji z innymi;
zlecanie zadań powyżej lub poniżej kwalifikacji;
zarzucanie obowiązkami próby pomniejszenia samooceny, utrudnianie pracy, nadmierne kontrolowanie; podważanie kompetencji, dyskredytowanie osiągnięć; zastraszanie poprzez aluzje lub zakamuflowane komunikaty sugerujące zagrożenie pozycji zawodowej bądź społecznej w pracy, a nawet poczucia bezpieczeństwa fizycznego; budzenie poczucia winy bazujące na mgliście wytyczonych kryteriach pracy, zasadach, oczekiwaniach.
Lubię to! 2
?
?3 lutego o 22:41
Już niebawem ogłoszenie o nabór na stanowisko kierownika ZUK. To sobie chłop nie popracował
Lubię to! 1
Misiek
Misiek?25 lutego o 20:30
Z tego co wiem dawno nie ma ZUK w Wadrozu.
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.