Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

„Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w Zębowicach

W dniu 3 października br. Wójt Gminy zapoznał się z zaawansowaniem prac remontowych w świetlicy wiejskiej w Zębowicach.

Fot. materiały prasowe © Gmina Paszowice

Właściciel firmy Marcin Tomiak poinformował Sebastiana Oszczędę, że termin zakończenia prac wynikających z umowy zostanie dotrzymany. Aktualnie, po zatopieniu siatki w murach robotnicy wykonują gładzie, przygotowują się do wybudowania toalet i zaplecza kuchennego.

W ciągu dwóch tygodni powinny zakończyć się prace malarskie. Kolejnym etapem będzie montaż stolarki okiennej i drzwi wejściowych. Koszt całkowity to ponad 81 tysięcy zł. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekazał 30 tys. złotych, a pozostała kwota zostanie pokryta z budżetu gminy. Remont realizowany jest w ramach programu Odnowa Wsi Dolnośląskiej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.