Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

O być albo nie być

Siatkarki Olimpii Jawor we własnej hali powalczą o odwrócenie losów rywalizacji z AZS-em Opole w pierwszej rundzie play off.

Olimpijki stoją przed niełatwym zadaniem. Fot. Paweł Sasiela ©

Jaworzanki z Opola wróciły w niezwykle trudnej sytuacji, bowiem z zespołem, który całkowicie zdominował sezon zasadniczy dwukrotnie przegrały 0:3. Co gorsza w żadnym z sześciu setów jaworzanki nie zdołały osiągnąć dwudziestu punktów.

Opolanki są zresztą głównymi faworytkami do awansu. W sezonie zasadniczym zgromadziły 59 na 60 możliwych do zdobycia punktów. Bilans setów 60:6 mówi zresztą sam za siebie. Co ciekawe połowę setowych strat AZS poniósł w starciach z Olimpią. 

Na własnym parkiecie podopieczne Lesława Chrzanowskiego przegrały z ekipą z Opola 2:3, będąc jedyną drużyną, która urwała opolankom punkt. To dodaje kibicom z Jawora nieco optymizmu przed sobotnim starciem. 

Początek meczu Olimpia - AZS Opole w sobotę, 12 marca, o godz. 18:00 w Sali Gimnazjum nr 2 w Jaworze, przy Placu Bankowym 1. Jeśli jaworzanki odniosą zwycięstwo, czwarty pojedynek obu zespołów odbędzie się dzień później o tej samej godzinie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.