Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Nowy kierownik ZWiK

Od wczoraj, w wyniku rozstrzygniętego konkursu, Zakładem Wodociągów i Kanalizacji w Jaworze kieruje pan Maciej Krzysiek.

© UM Jawor

Do tej pory nowy kierownik ZWiK odpowiedzialny był za realizację zadań zespołu przygotowania produkcji w jednej z jaworskich firm produkcyjnych. Wcześniej był pracownikiem Urzędu Gminy w Bolesławcu oraz wrocławskiego biura urbanistycznego.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Informatyki i Zarządzania o specjalizacji: Zarządzanie systemami finansowymi. Studiował także na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego o specjalności Konstrukcje Budowalne.

Pan Maciej ma 39 lat, urodził się w Jaworze, a obecnie mieszka na terenie gminy Paszowice. Prywatnie interesuje się alpinizmem zimowym, a fascynują go nauki ścisłe.

Reklama

Komentarze (20)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

obserwator 21
obserwator 2112 sierpnia o 21:57
Wszedł na minę.
Lubię to! 2
kolejny
kolejny12 sierpnia o 10:26
Do zarządzania naszymi wodociągami i zatrudnionymi tam ludźmi potrzebny jest ktoś z doświadczeniem i tzw. "jajami".
Lubię to! 2
solo
solo10 sierpnia o 14:24
Studiował także na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego o specjalności Konstrukcje Budowalne. Czy ukończył i jest absolwentem z praktyką wod-kan, to okaże się jak podejdzie do odwiecznych problemów starej poniemieckiej instalacji miasta.
Lubię to! 3
szkoda
szkodasolo12 sierpnia o 21:20
szkoda chłopa , ale się wkopał
Lubię to! 2
kropka
kropkasolo13 sierpnia o 15:09
W branży wod-kan najważniejsza jest praktyka i to przy "starych" fachowcach, którzy znają niuanse , bo podobno woda nie płynie pod górę . Chyba że taranem wodnym :-))).Taran hydrauliczny czerpie energię bezpośrednio z płynącej wody, niewielka część wody uzyskuje więcej energii niż pozostała, dzięki temu jest pompowana do na przykład znajdującego się powyżej taranu zbiornika.Bez zasilania elektrycznego.
Lubię to! 2
max
max10 sierpnia o 11:51
Ale numer z tymi spółdzielczymi mieszkaniami. Znów Spółdzielnia działa, stara się a na profilu pewnej znanej w Jaworze osoby mamy informację że to jego zasługa. W spółdzielni aż się zagotowało.
Lubię to! 3
?
?max12 sierpnia o 10:19
Kto próbuje przypisać sobie zasługi SML-W?
Lubię to! 2
Co
Comax12 sierpnia o 12:15
Kogo, co, jak?
Lubię to! 1
jaworzanka
jaworzanka10 sierpnia o 11:49
Od kwietnia trzeci kierownik!!! Zmiany, nie wiadomo czemu mają służyć. Komu przeszkadzało, że pan Marek K., który ma największe doświadczenie jak również wiedzę na temat wód i kanalizacji w mieście został "zdegradowany" z pełnionej tyle lat funkcji.
Lubię to! 3
Ania
Aniajaworzanka13 sierpnia o 13:59
Proszę mnie nie rozśmieszać.....Pan Marek wiedzy nie posiada ....byle awaria i zaczyna się gehenna dla mieszkańców
Lubię to! 0
Zamiana
Zamiana10 sierpnia o 01:17
Ktoś wie dlaczego przeprowadzono zmianę na stanowisku?
Lubię to! 3
K.
K.9 sierpnia o 15:32
gratulacje i powodzenia na nowym stanowisku.
Lubię to! 0
Jaworek
Jaworek9 sierpnia o 14:31
To już chyba czwarty z kolei kto nie jest posłuszny wylatuje łenergia łuwolniona
Lubię to! 4
andrzej
andrzej9 sierpnia o 13:30
dlaczego nie zatrudniacie jaworzan ??
Lubię to! 2
R.
R.9 sierpnia o 13:24
Specjalnie utworzona jednostka zapewne będzie generować większe zatrudnienie, wyższe koszty obsługi za co przyjdzie nam zapłacić niedługo w rachunkach. Jak znam życie, po wyborach.
Wcześniej wydział funkcjonujący w strukturach urzędu dawał radę, a teraz niestety tworzy się jednostki i etaty.
Lubię to! 3
Adam
AdamR.12 sierpnia o 16:30
Dawał radę? W czym? Oczyszczalnia błaga o modernizację, kanaliza się przelewa, rury w miescie pamiętają żołnierzy wyklętych, a woda to bagno. To ze dobrze upudrowano strupy, nie znaczy ze zniknęły.
Lubię to! 3
Reklama
Pytanie
Pytanie9 sierpnia o 13:10
Co chwile wymiany. Wszędzie. Czyżby ludzie wybrani przez burmistrza okazywali się niedobrzy na to stanowisko? Czy poprzednik wpadł w niełaskę, bo nie chciał wykonywać woli burmistrza, ponieważ wyraźnie zadłużała czy była tylko i wyłącznie polityczna? A może chodziło o kolejne zatrudnianie swoich po znajomości przez władze? I nawet taki ktoś się złamał? A teraz zatrudniono kogoś młodego, co "nic nie ma" i będzie bez wahania wykonywał wolę, a jak znów będzie miał obiekcje to się go wymieni? Czy to decyzja związana z wyborami, bo poparcie spada na łeb na szyję? Ktoś zna odpowiedzi?
Lubię to! 3
koala
koala8 sierpnia o 16:59
Widać nie ma praktyki w wod-kan. A poprzednik został rozliczony za knoty budowlane na modernizowanej DK3 i 363 - brak kratek deszczowych oraz pozostawienie 100-letniego kolektora ściekowego bez wymiany pod nową nawierzchnią i wymieniona inżynierią?
Lubię to! 11
Autoro
Autorokoala9 sierpnia o 13:33
A gdzie tam
Lubię to! 2
Jaworzanin
Jaworzanin8 sierpnia o 16:05
Kolejny kierownik od kwietnia... Az tak zle w wodociagach?
Lubię to! 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.