Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

Nowe wyposażenie świetlicy w Targoszynie

Gmina Mściwojów otrzymała dotację celową na projekt dotyczący wyposażenia świetlicy wiejskiej w Targoszynie.

© Gmina Mściwojów

Kolejna pozytywna decyzja dla Gminy Mściwojów zapadła w dniu 20 września we Wrocławiu, tym razem na sesji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Mowa tu o uchwale zmieniającej ws. udzielenia z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej na zadania realizowane przez gminy w zakresie projektów złożonych w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2018 roku.

Złożony przez nas projekt dotyczył wyposażenia świetlicy wiejskiej w Targoszynie. W ramach przyznanych środków w wysokości 25 tys. zł zakupione zostanie wyposażenie gastronomiczne, które ułatwi funkcjonowanie obiektu oraz przygotowywanie produktów i potraw na lokalne, regionalne jak też ponadregionalne wydarzenia kulturalne i kulinarne.

Przypomnijmy, iż zgodnie z zasadami dofinansowanie z budżetu Województwa Dolnośląskiego wynosi maksymalnie 50% kosztów kwalifikowalnych projektu, a maksymalna wysokość pomocy na realizację projektu, nie może przekroczyć 30 000 zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rut
rut7 października 2018 o 06:46
Po co to i dla kogo ? LANS PRZEDWYBORCZY.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Fundusz
Fundusz5 października 2018 o 18:49
Co chwile słychać o tym że uzyskano dofinansowanie, a w Jaworze to co? Czyżby wszyscy odpowiedzialni za ściąganie zewnętrznych funduszy byli za bardzo zajęci chodzeniem za burmistrzem i lansowaniem się? Czy może całae projekt to "Jak najwięcej lansu" a na to nie dają funduszy?
8 Lubię to: 8
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.