Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowa wizytówka Jawora

Po niemal 9 latach Gmina Jawor zmieniła swoją stronę internetową.

Wraz z początkiem 2018 roku UM Jawora zaprezentował się w sieci w nowej szacie. © Fot. jawor.pl

Jaworski Urząd Miasta jest „w Internecie” już od 2001 roku. Pierwsza strona internetowa działała do 2003 roku. Następna wygląd zachowała do 2006 roku, kiedy to pojawiła się jej kolejna odsłona. Strona, która funkcjonowała jeszcze kilkadziesiąt godzin temu, istniała od 2009, miała więc aż 9 lat! Wraz z początkiem 2018 roku UM Jawora zaprezentował się w sieci w nowej szacie.

- Jesteśmy przekonani, że od teraz mieszkańcy i turyści wchodząc na stronę internetową miasta szybko i sprawnie odnajdą interesujące informacje. Nowa witryna będzie wspaniałą wizytówką Jawora oraz źródłem najważniejszych informacji o realizowanych w naszym mieście inwestycjach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych - czytamy w komunikacie UM Jawora na Facebooku.

Jak wygląda nowa strona Jawora? Zobaczcie i oceńcie sami:

Nie tak dawno swoją nową stronę internetową zaprezentowała także Gmina Paszowice - paszowice.pl.

Reklama

Komentarze (22)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec
mieszkaniec8 stycznia o 09:12
Teraz największą bazą informacji o Jaworze jesteście Wy - jawor24h.pl. W poprzedniej wersji strony jawor.pl można było znaleźć dużo informacji i nie chodzi mi tu o aktualne artykuły, ale o podstawowe dane przydatne dla mieszkańca. Teraz te materiały dostępne są tylko tutaj. Bardzo fajne jest to menu z podziałem na wiadomości dla mieszkańca, kulturę, turystykę, urząd itp. Brawo jawor24h.pl!
Lubię to! 3
słabo
słabo7 stycznia o 18:47
To ma być wizytówka? Mógłbym zrozumieć 15 lat temu, ale teraz? Wygląda jakby robił to jakiś stażysta albo praktykant, z całym szacunkiem - bo jest wielu zdolnych.
Lubię to! 5
@
@słabo7 stycznia o 22:15
Już poprzednia wyglądała lepiej, no i działała...
Lubię to! 2
www
wwwsłabo9 lutego o 15:55
Wiadomo już ile miasto zapłaciło za tę "stronę"? Dawno nie widziałem tak słabej wersji mobilnej. Był w ogóle przetarg na to, czy zrobił to ktoś z urzędu w godzinach pracy?
Lubię to! 0
internauta
internauta7 stycznia o 12:17
Ta strona jest mocno niedopracowana. Nie wyświetla się poprawnie ani w komputerze ani w smartfonie. Wizualnie to również jest bardzo słabo. Cofnięcie się o lata wstecz.
Lubię to! 7
made in świdnica
made in świdnicainternauta7 stycznia o 13:15
no cóż, zmienili się też informatycy
Lubię to! 5
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora7 stycznia o 10:43
Czy to prawda, że niedawno zatrudniony w jaworskim urzędzie rzecznik Wspólnoty Samorządowej Ziemi Świdnickiej-Waldemar Brykalski ( http://wspolnotasamorzadowa.org/ ) został kierownikiem komórki odpowiedzialnej za inwestycje w naszym mieście? Ile jeszcze stołków w naszej gminie otrzymają ludzie powiązani z tym stowarzyszeniem? Czy ten Pan w ogóle posiada jakąś wiedzę budowlaną?
Lubię to! 2
made in świdnica
made in świdnicamieszkaniec Jawora7 stycznia o 10:48
polityka kadrowa wymaga dogłębnego zbadania, podobnie jak wszystkie zlecenia, jakie odpływają w kierunku powiatu świdnickiego, bo to są nasze pieniądze
Lubię to! 3
powiew od Świdnicy
powiew od Świdnicymieszkaniec Jawora7 stycznia o 10:51
np. jak została wyłoniona do obsługi prawnej naszego urzędu, gminy i gminnych jednostek, świdnicka kancelaria Lilli Gruntkowskiej, która też jest członkiem tego stowarzyszenia? ( http://wspolnotasamorzadowa.org/ )
Lubię to! 3
POlityka kadrowa
POlityka kadrowamieszkaniec Jawora7 stycznia o 10:59
Czy za politykę kadrową teraz odpowiada Monika Żmijewska zd. Markiewicz-doradczyni burmistrza i obecna sekretarzowa, która rodzinnie też jest powiązana z członkami tego świdnickiego stowarzyszenia? Czy Roman Etel-przewodniczący tej świdnickiej wspólnoty do niedawna zasiadał w radzie nadzorczej jaworskiej spółki? Czy w radach spółek z udziałem gminy zasiadają tez inni członkowie tej świdnickiej wspólnoty-np. Lilla gruntkowska? http://wspolnotasamorzadowa.org/
Lubię to! 3
$
$6 stycznia o 10:46
do głąba "rychu".Ja z całą firmą obecnie pracujemy w Świdnicy.Następny przetarg wygraliśmy w Żarach.Więc obudź się jest XXI wiek i wszystkie normalne firmy w ten sposób pracują. A jak coś wiesz to po prostu napisz , a nie szczuj ludzi jednych na drugich .
Lubię to! 3
świstak
świstak$6 stycznia o 11:02
jeśli chcesz być wiarygodny, to podaj nazwę swojej firmy, bo cos mi się wydaje, że zmyślasz
Lubię to! 3
???
???$6 stycznia o 20:38
Dlaczego na BIPie Urzędu Miejskiego nie ma dokumentacji z tego przetargu?
Lubię to! 5
rychu
rychu6 stycznia o 10:09
czy wykonawcą jest firma ze świdnicy lub strzegomia ???
Lubię to! 3
koks
koksrychu6 stycznia o 21:05
Człowieku,gdybyś mieszkał w Rosji musiał byś się nazywać Tuman Tumanowicz Tumanow.
Lubię to! 0
ada
ada6 stycznia o 10:04
Może dziennikarze portalu sprawdzą kto wykonał i za ile nową witrynę ?
Jaki był koszt jarmarku w rynku i dlaczego kilka razy droższy od poprzednich (niczym się nie różnił, sama "brama " kolo 8 tysięcy złotych "sic")
Lubię to! 3
!!!
!!!ada6 stycznia o 10:40
masakra, a ludziom mówi się, że nie ma pieniędzy na realizacje wielu pilnych potrzeb
Lubię to! 3
dekoracje
dekoracjeada7 stycznia o 10:05
ile???!!! to rzekomo nie ma pieniędzy na remonty a są na takie zachcianki, bo inaczej tego nie odbieram
Lubię to! 2
Roko
Roko5 stycznia o 18:31
http://www.jawor.pl/p,121,czystsze-powietrze - deklaracja mieszkańca , nie Burmistrza. Kiedy sieć ciepłownicza dotrze do wszystkich mieszkańców?. Odpowiedż i deklaracja Burmistrza.
Lubię to! 1
Pani z branży
Pani z branży5 stycznia o 15:57
Nowa strona UM Łodzi kosztowała 460 tys. zł. Ciekawe ile kosztowała ta dla UM Jawora.
Lubię to! 4
do portalu
do portaluPani z branży6 stycznia o 10:39
warto aby ten portal wystąpił o taka informacje w trybie dostępu do informacji publicznej i podzielił się z mieszkańcami ta informacją
Lubię to! 3
Pani z branży
Pani z branżyPani z branży7 stycznia o 10:02
...i tam też rządzi człowiek z PO
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.