Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowa droga i chodniki w Słupie

Kolejna inwestycja Gminy Męcinka zrealizowana.

Nowa droga i chodniki w Słupie. Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Pół kilometra drogi o nawierzchni asfaltowej oraz 300 m ciągów pieszych powstało w wyniku realizacji kolejnej inwestycji infrastrukturalnej Gminy Męcinka, tym razem w Słupie. Na przedmiotowe zadanie samorząd pozyskał dotację w wysokości 328 962 zł z budżetu państwa MSWiA. 82 240 zł pochodziło z budżetu Gminy Męcinka.

„Podniesienie standardu życia oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa to główne cele, które zrealizowane zostały poprzez wykonanie tej inwestycji. Składam podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia” – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanka
jaworzanka15 grudnia 2017 o 20:48
Bardzo ładna droga!
Lubię to! 0
wola
wola15 grudnia 2017 o 18:03
Brawo - tak powinny wyglądać drogi we wszystkich wioskach. Toż to już 72 lata gospodarowania na tych ziemiach
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.