X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Noc Świętojańska na Zamku

Sztuka|Muzyka|W plenerze|Kultura|Dla mieszkańca

Opera Fantastica na Zamku - premiera widowiska na podstawie „Legendy o kwiecie paproci”.

Zgrany i sprawdzony duet artystyczny Sceny Kamienica i Teatru Widowiskowego Fantasma zaprasza na zupełnie fantastyczne widowisko muzyczno-taneczne, Opera Fantastica. Twórcy gorąco oklaskiwanej Białej Damy sięgnęli tym razem po słowiańską legendę o kwiecie paproci, która dostarczyła inspiracji do stworzenia autorskiej historii pełnej nieprzewidywanych zwrotów akcji.

Widzów do swojego świata zabierze dzielny młodzeniec, który całe życie marzył by odnaleźć tajemniczą roślinę, o której słyszał będąc jeszcze dzieckiem. W biesiadny wieczór swoich zaręczyn z najpiękniejszą z dziewcząt oddali się od wszystkich by zaspokoić swoją ciekawość. Podróż będzie pełna przygód i niespodzianek. Odnajdzie on w końcu swój cel, ale będzie musiał dokonać najtrudniejszego wyboru...

Feeria barw, egzotyka rekwizytów i bogactwo kostiumów. Przejmująca muzyka ze słowiańskich dzieł klasycznych i znakomite głosy. To wszystko do zobaczenia w ten jedyny, najdłuższy wieczór w roku.

Kup bilet

Zamek w Bolkowie
Wyznacz trasę
23 czerwca 19:00
Zamek w Bolkowie
bilet 15 zł

Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.