Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Niezwykły jubileusz w Gminie Mściwojów

Piękny jubileusz świętowali 15 sierpnia br. państwo Genowefa i Franciszek Połącarz ze Snowidzy, a mianowicie 70 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. 

© Gmina Mściwojów

Podczas uroczystości w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Snowidzy Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś pogratulował jubilatom doczekania kamiennych godów i życzył zdrowia, siły, uśmiechu i nieprzemijającej miłości oraz dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. 

Te 70 lat to wiele chwil szczęścia, uniesień i radości, które warto wspominać najczęściej, aby zachować pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Dostojni jubilaci są przykładem tego, że upływający czas, trudy codzienności, smutki i znoje, które towarzyszą nam przez całe życie, nie stanowią przeszkody, aby pozostać wiernym miłości.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.