Sobota, 20.04.2024 634

Niestety

Rok temu punktu zabrako do utrzymanie, dzi znw jednego do awansu.

Kunia bezbramkowo zremisowaa w Przemkowie z Zametem i pozostaje na kolejny rok w lidze okrgowej. Naszym pikarzom nie sprzyjao szczcie. Dwukrotnie trafiali w supek, Serweciski po przerwie gówkowa minimalnie nad bramk. Mona by wymienia duo niewykorzystanych sytuacji. Zabrako tylko szczcia.

Od pocztku meczu byo wida, e Zamet tanio skóry nie sprzeda. Mecz by zacity, wyrównany i nikt si nie oszczdza. Ju w pierwszych minutach stworzyli sobie dobr okazj do zdobycia gola. Najlepsz okazj na strzelenie gola w pierwszej poowie dla Kuni mia Skulski, ale po jego strzale pik toczc si w stron bramki wybi gracz Zametu. Swoje okazje mieli równie Kurzelewski, Bober i Felich, lecz kady z nich minimalnie chybi. Duo szczcia mielimy w 32 minucie, gdy pikarz z Przemkowa uderzy z woleja nad bramk.

Pocztek drugiej poowy to take wyrównane widowisko, ale potem z kad minuta przewag uzyskiwaa Kunia, a Zamet czyha gównie na kontry. W 62 Kamil Kurzelewski z rzutu wolnego trafi w supek. W 70 minucie Felich dorodkowa w pole karne, a Serweciski powinien tylko dostawi gow i mielibymy 0:1. Ostatni kwadrans to oblenie bramki gospodarzy, którym nie pozwalalimy wyj poza wasn poow. Ju w samej kocówce Mariusz Krupczak uderzy z dystansu i podobnie jak Kurzelewski kilkanacie minut wczeniej trafi w supek. Po chwili sdzia zakoczy spotkanie. A jeszcze w 80 minucie w Zotoryi by remis, który dawa nam awans...

Nasi zawodnicy walczyli - tego im nie mona odmówi. Brakowao albo szczcia, albo precyzji, albo celnoci. Mieli duo okazji do strzelenia gola, a te wymienione powyej w krótkiej relacji to tylko cz z nich. Dzikujemy chopakom za sezon, za trud, który woyli na boisku. Przed nami kolejny sezon - miejmy nadzieje, e bdzie zwieczony awansem.

10 czerwca (niedziela), godz. 14:00 - Przemków
Zamet Przemków - Kunia Jawor 0:0
KUNIA: Bartosz Rzepa - Robert Kruczek, Kamil Kurzelewski, Emilian Borek (Piotr Zielinski 75'), Daniel Ulanicki - Bartosz Skulski, Bartosz Fitas (Tomasz Serweciski 55'), Mariusz Krupczak, Kamil Orda, Mateusz Bober - Arkadiusz Felich
Sdzia: Piotr Kaczemba (jako gówny) oraz Mateusz Lombard i Pawe Gurban (jako liniowi) - delegatura Legnica