Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Niesamowity projekt z udziałem Spartakusa

Rusza wspólny projekt Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, Urzędu Marszałkowskiego, Polskiej Siatkówki i AWF Wrocław pod nazwą "Dolnośląska Akademia Siatkówki". Wśród najlepszych nie zabraknie Spartakusa Jawor!

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

W projekcie wezmą udział cztery wyróżniające się na Dolnym Śląsku kluby, z Wrocławia, Wałbrzycha, Milicza i Jawora. Przewiduje on m.in. szkolenia trenerów, międzynarodowe turnieje dla zawodników, treningi z mistrzami (Krzysztof Ignaczak, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Kłos), specjalistyczne badania chłopców na AWF Wrocław ze wskazówkami dla trenerów oraz fundusze na specjalistyczny sprzęt. 

Spartakus Jawor dziękuje za wyróżnienie i za to,że może uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.