Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Niebawem startuje Mała Liga Halowa

Od 18 listopada do 20 stycznia w hali w Marcinowicach rywalizować będą młodzi piłkarze z rocznika 2008 i młodsi. Liga liczyć będzie osiem zespołów. Są jeszcze dwa wolne miejsca!

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Zespoły rywalizować będą w formule "każdy z każdym". Co tydzień w sobotę poszczególne drużyny rozgrywać będą jedno spotkanie. Rywalizacja toczyć się będzie przez siedem weekendów, a finałem będzie turniej o Puchar Ligi.

Na koniec uhonorowani zostaną najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec ligi. Ponadto wybrani zostaną najlepsi piłkarze z każdej ekipy. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych dołączeniem do ligi pod numerem telefonu: 723 739 524.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

EXIS
EXIS3 listopada 2017 o 16:59
apropo hali, to będzie w tym roku, Jaworska Liga Halowa?

Powodzenia maluchy, pozdrawiam.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.