Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nie święci garnki lepią

Każdego roku, na początku września, w I LO im. Ks. Bolka I organizowane są zajęcia integracyjne. Nowo przyjęci licealiści wyjeżdżają całymi klasami, pod opieką wychowawcy i pedagoga szkolnego, w ciekawe miejsca, aby lepiej się poznać.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Klasa I b wraz z wychowawcą p. Moniką Białek i pedagogiem szkolnym p. Ewą Paczyńską udała się do Dobkowa – przepięknie położonej miejscowości na pograniczu Pogórza Kaczawskiego i Gór Kaczawskich. Głównym celem wyjazdu był udział w zajęciach ceramicznych w galerii „Pod Aniołem”, które prowadziła p. Bogusława Rudnicka. Uczniowie wraz z opiekunami zostali zapoznani nie tylko z historią powstania tego szczególnego miejsca, ale również z procesem powstawania wyrobów ceramicznych.

Po części teoretycznej rozpoczęła się część zajęć najbardziej oczekiwana przez uczestników wycieczki, czyli samodzielne wykonanie wyrobów z gliny. Uczniowie, korzystając z porad p. Rudnickiej, w skupieniu zajęli się tworzeniem swoich arcydzieł. Po dwóch godzinach każdy z uczestników mógł pochwalić się samodzielnie wykonanym, pięknym kubkiem.

Po trudach pracy twórczej uczestnicy wycieczki świetnie się bawili, biorąc udział m.in. w zawodach jazdy drużynowej na nartach po trawie. Wszyscy w doskonałych humorach, zrelaksowani i zintegrowani wrócili do domu, marząc o kolejnym wyjeździe.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.