Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nie chciał wyjść z domu kolegi – trafił do więzienia

Najpierw razem pili. Później nietrzeźwy mężczyzna nie chciał opuścić mieszkania swojego kolegi. Musieli mu w tym pomóc jaworscy policjanci wezwani na interwencję.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Mundurowi szybko znaleźli też nowe lokum dla agresywnego 60-latka. Trafił on od razu za kratki, bowiem po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ustalono, że mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Tuż po północy dyżurny jaworskiej komendy policji otrzymał telefon z prośbą o pomoc. Dzwoniący mężczyzna oświadczył, że kolega nie chce opuścić jego mieszkania. Na miejsce interwencji niezwłocznie został skierowany patrol. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze  zastali zgłaszającego, który stwierdził, że jego dość mocno pijany już kolega nie chce od niego wyjść.
 
Interweniujący policjanci ustalili, że niechcianym gościem jest 60-letni mieszkaniec Jawora.  Po przebadaniu okazało się, że jest mocno pijany. Alkomat wykazał ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.
 
Chwilę później okazało się, że naruszenie tzw. „miru domowego” to nie był  jedyny problem pijanego jaworzanina. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych  ustalono bowiem, że jest on poszukiwany na podstawie wyroku za kradzieże, wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. Dlatego mężczyzna od razu trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.
__________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.