Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Narażają życie w codziennej służbie – Święto Jaworskiej Policji w Męcince 

Tegoroczne obchody święta Policji połączone były z setną rocznicą powstania Policji Państwowej i odbyły się w Męcince.

© Materiał prasowy

Zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom – to główny cel, który przyświeca jaworskim Policjantom na czele z ich komendantem insp. Andrzejem Błaszczakiem. Policja, swoje święto obchodzi 24 lipca. Tegoroczne obchody połączone były z setną rocznicą powstania Policji Państwowej i odbyły się w Męcince.

,,Od obecnego roku Święto Jaworskiej Policji organizowane będzie w innej gminie. Policja powinna być bliżej mieszkańców. Chcemy aby społeczność lokalna poznała nas bliżej, a Policjanci lepiej znali problemy mieszkańców” – powiedział na uroczystości Komendant Andrzej Błaszczak.

,,Chronicie bezpieczeństwo mieszkańców codziennie narażając własne zdrowie i życie. Wasze rodziny drżą z każdą chwilą, kiedy wychodzicie na służbę” – podkreśliło wielu zaproszonych gości, wśród których byli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski, przedstawiciele Minister Elżbiety Witek, władz powiatowych, gminnych i duchowieństwa.

Podczas uroczystości wielu Policjantów oraz pracowników cywilnych otrzymało awanse. Komendant Andrzej Błaszczak awansowany został na inspektora Policji.

,,Wasza służba to wielka odpowiedzialność i powinność wobec obywateli. W imieniu mieszkańców składam Wam serdeczne podziękowania za Waszą pracę. Gościmy Was tu w Męcince z wielką dumą i całym sercem” – powiedział Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

W tej ważnej chwili Policjantów wspierały z dumą ich rodziny i najbliżsi, do których również skierowano słowa uznania i podziękowania.

Więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

piesek Leszek
piesek Leszek5 sierpnia o 12:19
Życie to narażają policjanci w USA, w takim Jaworku i okolicy to co najwyżej narażają się na wyzwiska żulom i domowej patologii.
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kot
Kotpiesek Leszek9 sierpnia o 18:13


nie masz pojęcia  o czym piszesz

 
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kundel
Kundelpiesek Leszek13 sierpnia o 12:20
Piesek Leszek Co Ty również narażales się na wyzwiska?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
lena
lena2 sierpnia o 14:46
Dlaczego kapelani w służbach mundurowych sa od razu na wysokich oficerskich etatach ?  
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.